Description








$ 30,13 – $ 35,56Price range: $ 30,13 through $ 35,56
Units Sold: 180








| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | LASTAR |
| NET WT | 1.86fl.oz/55ml |
| Alcohol Concentration | 74 |
| Alcohol Content | Alcoholic |
| Gender | Female |
| Fragrance Note | Floral |
| Flavor Concentration | Flavor Concentration 10~20% |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| Smell | potpourri |
| Certification | CPNP |
| shape | cuboid |
| Shipping from | Germany |
| Within Germany | $ 5,88 |
| Outside Germany | $ 6,47 |
| Minimum shipping charge per order | $ 5,88 |
| Maximum shipping charge per order | $ 35,29 |
| Free shipping if the order spend is over | $ 117,65 |
| Minimum shipping charge per order | $ 47,06 |
| Maximum shipping charge per order | $ 294,12 |
| Free shipping if the order spend is over | $ 588,24 |




Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.