Description













$ 61,59 – $ 63,24Price range: $ 61,59 through $ 63,24
Units Sold: 0













| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 cm |
| Shoes Type | Home Cotton Shoes |
| Origin | Mainland China |
| Closure Type | Pull On |
| Upper Material | Cotton |
| High-concerned chemical | None |
| Heel Type | Flat with |
| Applicable Place | Indoor |
| Style | sweet |
| Item Type | slippers |
| Season | Winter |
| Fashion Element | Faux Fur |
| Department Name | Adult |
| Outsole Material | PVC |
| Heel Height | Low (1CM – 3CM) |
| With Platforms | Yes |
| Pattern Type | Checkered |
| Gender | Women |
| Insole Material | Short Plush |
| Fit | Smaller Than Usual |
| Upper fixing method | stitching |
| Platform Height | 0-3cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| CN | Zhejiang |
| Shipping from | Germany |
| Within Germany | $ 5,88 |
| Outside Germany | $ 6,47 |
| Minimum shipping charge per order | $ 5,88 |
| Maximum shipping charge per order | $ 35,29 |
| Free shipping if the order spend is over | $ 117,65 |
| Minimum shipping charge per order | $ 47,06 |
| Maximum shipping charge per order | $ 294,12 |
| Free shipping if the order spend is over | $ 588,24 |




Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.