Description































$ 93,79 Original price was: $ 93,79.$ 43,14Current price is: $ 43,14.
Units Sold: 13































| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 cm |
| Brand Name | OEMG |
| NET WT | 3.4oz |
| Alcohol Concentration | 89 |
| Alcohol Content | Alcoholic |
| Gender | Women |
| Fragrance Note | Floral |
| Flavor Concentration | Flavor Concentration 3~5% |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| Shipping from | Germany |
| Within Germany | $ 5,88 |
| Outside Germany | $ 6,47 |
| Minimum shipping charge per order | $ 5,88 |
| Maximum shipping charge per order | $ 35,29 |
| Free shipping if the order spend is over | $ 117,65 |
| Minimum shipping charge per order | $ 47,06 |
| Maximum shipping charge per order | $ 294,12 |
| Free shipping if the order spend is over | $ 588,24 |




Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.