Karseell 500ml Collagen Hair Treatment Deep Repair Conditioning Argan Oil Hair Mask Essence for Dry Damaged Hair All Hair Type
44,27 $
Units Sold: 500
incl. VAT plus Shipping Costs
Additional information
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 cm |
| Brand Name | Karseell |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Hair Type | All |
| Ingredient | collagen,keratin |
| Model Number | Karseell collagen hair mask |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certification | CPNP |
| NET WT | 500ml |
| Quantity | 1pc |
| item | karseell collagen hair mask |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Shipping costs
| Shipping from | Germany |
| Within Germany | 5,81 $ |
| Outside Germany | 6,40 $ |
National Shipping Details
| Minimum shipping charge per order | 5,81 $ |
| Maximum shipping charge per order | 34,88 $ |
| Free shipping if the order spend is over | 116,28 $ |
International Shipping Details
| Minimum shipping charge per order | 46,51 $ |
| Maximum shipping charge per order | 290,70 $ |
| Free shipping if the order spend is over | 581,40 $ |











Reviews
There are no reviews yet.