Description
Professional quality hair care products to repair your damaged hair and rejuvenate your hair’s shine.







20,23 $ Original price was: 20,23 $.9,30 $Current price is: 9,30 $.
Units Sold: 150
incl. 19% VAT plus Shipping Costs
17 in stock
Professional quality hair care products to repair your damaged hair and rejuvenate your hair’s shine.







| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Brand Name | Goiple |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Number of Pieces | One Unit |
| NET WT | 100ml |
| Quantity | 1 |
| Item Type | Conditioner |
| Choice | yes |
| Shipping from | Germany |
| Within Germany | 5,81 $ |
| Outside Germany | 6,40 $ |
| Minimum shipping charge per order | 5,81 $ |
| Maximum shipping charge per order | 34,88 $ |
| Free shipping if the order spend is over | 116,28 $ |
| Minimum shipping charge per order | 46,51 $ |
| Maximum shipping charge per order | 290,70 $ |
| Free shipping if the order spend is over | 581,40 $ |




Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.